Sigma 3631B821KL
Inductor Power Shielded Wirewound 820uH 10% 1kHz 12Q-Factor Ferrite 350mA 1.7Ω DCR T/R
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: momo@jepsun.com
Contact Person: 聂经理
参数
产品电感
型号编码3631B821KL