Sigma SC30220KT
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 10% 2.5MHz 50Q-Factor 232mA 3.3Ω DCR AXL Ammo
WeChat QR Code
产品联系
Company: 深圳市捷比信实业有限公司
Phone: 0755-29796190
Address: 深圳市宝安区翻身路富源大厦1栋7楼
Email: tao@jepsun.com
Contact Person: 陆经理
参数
产品电感
型号编码SC30220KT